Simple Scope ID (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Serial
nl: Serienummer

en: Scope
nl: Bereik

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Field types
nl: Veldtypes
