Simple Scope ID (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Serial
pl: Numer seryjny

en: Scope
pl: Zasięg

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Context
pl: Kontekst

en: Context identifier
pl: Identyfikator kontekstu

en: Field types
pl: Typy pól
