Simple Scope ID (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: Serial
ru: Последовательность

en: Scope
ru: Ограничение

en: Plugin
ru: Плагин

en: Context
ru: Контекст

en: Context identifier
ru: Идентификатор контекста

en: Field types
ru: Типы полей
