Simple Scope ID (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Field types
tr: Alan tipleri
