Simple Scope ID (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Serial
uk: Послідовний

en: Scope
uk: Область

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Context
uk: Контекст

en: Context identifier
uk: Ідентифікатор контексту

en: Field types
uk: Типи полів
