SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Update
az: Yeniləmə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Create
az: Yaradıldı

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Site
az: Sayt

en: Never
az: Heç vaxt

en: N/A
az: Yox

en: General
az: Əsas

en: Permissions
az: İcazələr

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
