SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Delete rule
bo: སྒྲིག་ལམ་དོར་བ།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Triggers
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
