SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Create
cs: Vytvořit

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Never
cs: Nikdy

en: General
cs: Obecné

en: Delete rule
cs: Smazat pravidlo

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Triggers
cs: Spouštěče

en: Save rule
cs: Uložit pravidlo

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Last seen
cs: Naposledy viděn
