SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Update
cy: Diweddaru

en: Updated
cy: Newidwyd

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Create
cy: Creu

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: Never
cy: Byth

en: General
cy: Cyffredinol

en: Delete rule
cy: Dileu rheol

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Triggers
cy: Sbardunau

en: Save rule
cy: Cadw rheol
