SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: (none)
da: (ingen)

en: Label
da: Etiket

en: Update
da: Opdatér

en: Updated
da: Opdateret

en: User
da: Bruger

en: Create
da: Opret

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Never
da: Aldrig

en: General
da: Generelt

en: Delete rule
da: Slet regel

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Save rule
da: Gem regel

en: Registered
da: Oprettet

en: Entity type
da: Entity-type

en: Group type
da: Gruppetype

en: Last seen
da: Sidst set

en: 1 role | @count roles
da[0]: 1 rolle
da[1]: @count roller
