SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Create
gu: બનાવો

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Site
gu: સાઇટ

en: Never
gu: કદી નહી

en: General
gu: સામાન્ય

en: Delete rule
gu: નિયમ કાઢી નાખો

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
