SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: (none)
hr: (nijedan)

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: Create
hr: Stvori

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Never
hr: Nikada

en: N/A
hr: N/D

en: General
hr: Općenito

en: Delete rule
hr: Izbriši pravilo

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Triggers
hr: Okidači

en: Save rule
hr: Spremi pravilo

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
