SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Never
hy: Երբեք

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Delete rule
hy: Ձնջել կանոնը

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
