SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: (none)
it: (nessuno)

en: Label
it: Etichetta

en: Update
it: Aggiorna

en: Updated
it: Aggiornato

en: User
it: Utente

en: Create
it: Crea

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Site
it: Sito

en: Never
it: Mai

en: N/A
it: N/D

en: General
it: Generale

en: Delete rule
it: Elimina regola

en: Permissions
it: Permessi

en: Triggers
it: Trigger

en: Save rule
it: Salva regola

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Group type
it: Tipi di gruppo
