SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Create
jv: Gawé

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Never
jv: Ora tahu

en: General
jv: Umum

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Triggers
jv: Pemicu
