SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: (none)
ka: (არცერთი)

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Create
ka: შექმნა

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Site
ka: საიტი

en: Never
ka: არასდროს

en: General
ka: ზოგადი

en: Delete rule
ka: როლის წაშლა

en: Permissions
ka: უფლებები
