SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Create
kk: Қосу

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Never
kk: Ешқашан

en: General
kk: Басты

en: Delete rule
kk: Заңды жою

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Triggers
kk: Триггерлар

en: Save rule
kk: Заңды сақтау
