SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Create
ku: درووستکردن

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: N/A
ku: نییە

en: General
ku: گشتی

en: Delete rule
ku: یاسا بسڕەوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Save rule
ku: یاسا هەڵگرە

en: Last seen
ku: دواجار بینراوە
