SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Create
lt: Kurti

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Site
lt: Svetainė

en: Never
lt: Niekada

en: N/A
lt: N/D

en: General
lt: Bendras

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Triggers
lt: Spragtukai

en: Save rule
lt: Įrašyti taisyklę

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Bundle
lt: Paketas
