SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Cancel
ms: Batal

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: (none)
ms: (tiada)

en: Update
ms: Kemas kini

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: User
ms: Pengguna

en: Create
ms: Cipta

en: Access denied
ms: Akses dinafikan

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: General
ms: Umum

en: Delete rule
ms: Padam peraturan

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Triggers
ms: Cetusan-cetusan

en: Save rule
ms: Simpan peraturan
