SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Group type
my: အုပ်စုအမျိုးအစား
