SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: (none)
pt: (nenhum)

en: Label
pt: Rótulo

en: Update
pt: Atualizar

en: Updated
pt: Atualizado

en: User
pt: Usuário

en: Create
pt: Criar

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Never
pt: Nunca

en: N/A
pt: N/D

en: General
pt: Geral

en: Delete rule
pt: Apagar regra

en: Permissions
pt: Permissões

en: Triggers
pt: Gatilhos

en: Save rule
pt: Salvar regra

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Bundle
pt: Pacote

en: Group type
pt: Tipo de grupo

en: Last seen
pt: Último Acesso
