SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Site
sk: Stránka

en: Never
sk: Nikdy

en: General
sk: Všeobecné

en: Getting started
sk: Pokyny pre začiatočníkov

en: Delete rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Sites
sk: Stránky

en: Triggers
sk: Spúšťače

en: Save rule
sk: Uložiť pravidlo

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok
