SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Create
sq: Krijo

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Delete rule
sq: Elemino rregullën

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Save rule
sq: Ruaj rregullën
