SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: User
sr: Корисник

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
