SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: (none)
sv: (inget)

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Create
sv: Skapa

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Site
sv: Webbplats

en: Never
sv: Aldrig

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: General
sv: Allmän

en: Getting started
sv: Så här kommer du igång

en: Delete rule
sv: Radera rollen

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Sites
sv: Webbplatser

en: Triggers
sv: Utlösare

en: Save rule
sv: Spara regel

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Group type
sv: Grupptyp

en: Last seen
sv: Senast sedd
