SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Create
te: సృష్టించు

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: General
te: సాధారణ

en: Permissions
te: అనుమతులు
