SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Create
th: สร้าง

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Never
th: ไม่เคย

en: N/A
th: ไม่มี

en: General
th: ทั่วไป

en: Delete rule
th: ลบกฎ

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Save rule
th: บันทึกกฎ

en: Bundle
th: กลุ่ม
