SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: Create
af: Skep

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Never
af: Nooit

en: Delete rule
af: Skap reël

en: Permissions
af: Regte

en: Triggers
af: Snellers

en: Save rule
af: Stoor reël
