SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Delete rule
am: ህጉን አጥፋ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
