SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: URL
ar: عنوان URL

en: Updated
ar: تم التحديث

en: User
ar: مستخدم

en: Create
ar: إنشاء

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Site
ar: موقع

en: Never
ar: أبدًا

en: N/A
ar: غير موجود

en: General
ar: عام

en: Delete rule
ar: احذف القاعدة

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Triggers
ar: المُطلِقات

en: Save rule
ar: حفظ القاعدة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
