SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Create
ast: Crear

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Never
ast: Nunca

en: N/A
ast: N/D

en: General
ast: Xeneral

en: Delete rule
ast: Desaniciar regla

en: Permissions
ast: Permisos
