SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: Create
be: Стварыць

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Site
be: Сайт

en: Never
be: Ніколі

en: N/A
be: Не даступна

en: General
be: Агульны

en: Delete rule
be: Выдаліць правіла

en: Permissions
be: Правы

en: Triggers
be: Трыгеры

en: Save rule
be: Захаваць правіла

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
