SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Create
bg: Създаване

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Never
bg: Никога

en: General
bg: Общи

en: Delete rule
bg: Изтриване на правило

en: Permissions
bg: Права

en: Triggers
bg: Тригери

en: Save rule
bg: Запис на правило
