SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: General
bn: সাধারণ
