SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Permissions
br: Aotreoù
