SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: User
bs: Korisnik

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Delete rule
bs: Izbriši pravilo

en: Permissions
bs: Dozvole
