SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: (none)
ca: (cap)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Create
ca: Crea

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Site
ca: Lloc

en: Never
ca: Mai

en: N/A
ca: No aplica

en: Getting started
ca: Començant

en: Delete rule
ca: Esborra regla

en: Permissions
ca: Permisos

en: Triggers
ca: Activadors

en: Save rule
ca: Desa la regla

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament
