SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Delete rule
dz: ལམ་ལུགས་བཏོན་གཏང་

en: Save rule
dz: ལམ་ལུགས་སྲུངས།
