SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: (none)
el: (κανένα)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Create
el: Δημιουργία

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: N/A
el: Μ/Δ

en: General
el: Γενικά

en: Delete rule
el: Διαγραφή ρόλου

en: Permissions
el: Άδειες

en: Triggers
el: Σκανδάλες

en: Save rule
el: Αποθήκευση κανόνα

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Last seen
el: Τελευταία παρουσία
