SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: User
eo: Uzanto

en: Create
eo: Kreu

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Never
eo: Neniam

en: Delete rule
eo: Forigu regulon

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Triggers
eo: Ekagiloj

en: Save rule
eo: Konservu regulon

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
