SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: (none)
es: (ningúno)

en: Label
es: Etiqueta

en: Update
es: Actualizar

en: Updated
es: Actualizado

en: Create
es: Crear

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: Site
es: Sitio

en: Never
es: Nunca

en: N/A
es: N/D

en: Getting started
es: Comenzando

en: Delete rule
es: Eliminar regla

en: Permissions
es: Permisos

en: Site URL
es: URL del sitio web

en: Sites
es: Sitios

en: Triggers
es: Disparadores

en: Save rule
es: Guardar la regla

en: Registered
es: Registrado

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Group type
es: Tipo de grupo

en: Last seen
es: Visto por última vez
