SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Create
et: Loo

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Site
et: Sait

en: Never
et: Mitte kunagi

en: N/A
et: Puudub

en: General
et: Üldine

en: Delete rule
et: Kustuta reegel

en: Permissions
et: Õigused

en: Triggers
et: Lülitid

en: Save rule
et: Salvesta reegel

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum
