SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Create
eu: Sortu

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Site
eu: Gunea

en: Never
eu: Inoiz ez

en: General
eu: Orokorra

en: Delete rule
eu: Araua ezabatu

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Triggers
eu: Abiarazleak

en: Save rule
eu: Gorde erregela

en: Entity type
eu: Entitate mota
