SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: (none)
fa: هیچ

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: URL
fa: نشانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: User
fa: کاربر

en: Create
fa: ایجاد

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Site
fa: سایت

en: Never
fa: هیچوقت

en: N/A
fa: هیچ

en: General
fa: عمومی

en: Getting started
fa: شروع به کار

en: Delete rule
fa: حذف قانون

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Triggers
fa: راه‌انداز

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Last seen
fa: آخرین ورود
