SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: (none)
fi: (ei mitään)

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Create
fi: Luo

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Site
fi: Sivusto

en: Never
fi: Ei koskaan

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Getting started
fi: Aloitus

en: Delete rule
fi: Poista sääntö

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Triggers
fi: Tilanteet

en: Save rule
fi: Tallenna sääntö

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Group type
fi: Ryhmän tyyppi
