SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: (none)
fr: (aucun)

en: Label
fr: Libellé

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Updated
fr: Mis à jour

en: User
fr: Utilisateur

en: Create
fr: Créer

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Never
fr: Jamais

en: General
fr: Général

en: Getting started
fr: Commencer

en: Delete rule
fr: Supprimer la règle

en: Permissions
fr: Droits

en: Site URL
fr: URL du site

en: Triggers
fr: Déclencheurs

en: Save rule
fr: Enregistrer la règle

en: Registered
fr: Enregistré

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Group type
fr: Type de groupe

en: User not found.
fr: Utilisateur non trouvé.

en: Last seen
fr: Dernière visite

en: 1 role | @count roles
fr[0]: @count rôle
fr[1]: @count rôles
