SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: (none)
gl: (ningún)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Create
gl: Crear

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Site
gl: Sitio

en: Never
gl: Nunca

en: N/A
gl: N/D

en: General
gl: Xeral

en: Delete rule
gl: Eliminar regra

en: Permissions
gl: Permisos

en: Triggers
gl: Disparadores

en: Save rule
gl: Gardar regra

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Group type
gl: Tipo de grupo
