SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: (none)
he: (ללא)

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: URL
he: כתובת URL

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Create
he: יצירה

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Site
he: אתר

en: Never
he: אף פעם

en: N/A
he: -ללא-

en: General
he: כללי

en: Delete rule
he: מחיקת כלל

en: Permissions
he: הרשאות

en: Triggers
he: טריגרים

en: Save rule
he: שמירת כלל

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Group type
he: סוג קבוצה

en: Last seen
he: התחבר בפעם אחרונה
