SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: (none)
hu: (semmi)

en: Label
hu: Címke

en: Update
hu: Frissítés

en: URL
hu: Webcím

en: Updated
hu: Frissítve

en: User
hu: Felhasználó

en: Create
hu: Létrehozás

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Site
hu: Webhely

en: Never
hu: Soha

en: N/A
hu: Nincs adat

en: General
hu: Általános

en: Getting started
hu: Indulás

en: Delete rule
hu: Szabály törlése

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Sites
hu: Webhelyek

en: Triggers
hu: Triggerek

en: Save rule
hu: Szabály mentése

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Group type
hu: Csoporttípus

en: Last seen
hu: Itt volt
